Trakya Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Online

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi İnternet Randevu, Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi telefon ile Randevu. Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi İnternet Randevu: Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi Telefon İle  Randevu: Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 0 (284) 236 20 77  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde. Telefon ile randevu 08:00 24:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Telefonla Randevu alacak Yan Dal hastalarımız saat 14.00 ile 16.00 arasında araması rica olunur. (Belirtilen saatler dışında telefonla randevu verilmeyecektir.)

NOT :       Randevu sistemine henüz dâhil olmayan (randevu veremediğimiz) polikliniklerimiz dahili telefon numaraları ile birlikte yukarıda listelenmiştir. Bu polikliniklerimize bizzat  başvurmanız gerekmektedir.  0 (284) 235 76 41 veya 0 (284) 236 09 09 nolu telefonlardan polikliniğimizin dahili numarasını aramanız durumunda sekreterimiz size yardımcı olacaktır.

  

ÖZEL MUAYENE YAPAN ÖĞRETİM ÜYELERİMİZE RANDEVU ALMAK İÇİN

0 (284) 235 76 41 (4444) veya 0 (284) 235 46 46 numaraları

ARAYABİLİRSİNİZ

Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi Tahlil Sonuçları: Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi İletişim Bilgileri: Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  0(284) 235-76-41-49(pbx)               0(284) 236-09-09-10-11-12-13-14-15(pbx)

Fax : 0(284) 235-34-51

E-posta : bashekim@trakya.edu.tr

Adres : Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi
22030 Balkan Yerleşkesi / EDİRNE

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BÖLÜMLERİ
Cerrahi Tıp Bilimleri Dahili Tıp Bilimleri Diğer Birimler
ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ACİL TIP ANATOMİ
 BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ  ADLİ TIP  BİYOFİZİK
 ÇOCUK CERRAHİSİ  AİLE HEKİMLİĞİ BİYOKİMYA
 GENEL CERRAHİ  ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI  FİZYOLOJİ
 GÖĞÜS CERRAHİSİ  DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI  HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
 GÖZ HASTALIKLARI  ENFEKSİYON HASTALIKLARI KAN MERKEZİ
 KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM  FİZİK REDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZ LABORATUVARI
 KALP VE DAMAR CERRAHİSİ  GÖĞÜS HASTALIKLARI  TIBBİ BİYOLOJİ
 KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI HALK SAĞLIĞI MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
 ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ  İÇ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI UYKU LABORATUVARI
 PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ  HALK SAĞLIĞI
 TIBBİ PATOLOJİ  KARDİYOLOJİ
 ÜROLOJİ  NÖROLOJİ
 NÜKLEER TIP
 RADYASYON ONKOLOJİSİ
 RADYOLOJİ
 RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
 TIBBİ GENETİK
(Visited 7.688 times, 1 visits today)