MHRS Giriş, MHRS Randevu, MHRS Vatandaş İşlemleri

MHRS Giriş, MHRS Randevu, MHRS Vatandaş İşlemleri

Merkezi Hekim Randevu Sistemine internetten giriş yaparak online işlem yapmak isteyen vatandaşlar aşağıdaki linki tıklayarak Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu sistemi (MHRS Vatandaş Giriş) girişine ulaşabilirler.

MHRS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ…

MHRS Giriş Yolları : İnternetten online olarak hekim ve hastane randevusu almak isteyen vatandaşların MHRS giriş için izleyecekleri bir kaç yol bulunmaktadır. Bunlar;

1- Sağlık Bakanlığı MHRS Giriş Sayfası : Sağlık Bakanlığı tarafından www.mhrs.gov.tr adresinden hizmet vermekte olan resmi web sayfasından hastane, adsm ve aile hekimlerinden randevu alabilirsiniz. Bunun için gerekli olan Merkezi Hekim Randevu Sistemine kaıt olup, parola almaktır. Sifrenizi aldıktan sonra interneti olan bir cep telefonu veya bilgisayardan giriş yaparak hastane randevunuzu alabilirsiniz.

2- e-Devlet Şifreniz İle www.turkiye.gov.tr Adresinden Merkezi Hekim Randevu Sistemine ulaşarak mhrs randevu alabilirsiniz. e-devlet şifresiyle internetten randevu alabilmenin yolu öncelikle PTT ‘ye giderek e-devlet şifresi almaktır. Aldığınız e-devlet şifresi ile giriş yaparak hekim randevusu alabilirsiniz.

  

3- e-Nabız Şifreniz İle MHRS Randevu alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından kişisel sağlık verilerine ulaşımı amaçlayan e-Nabız sistemi aynı zamanda MHRS Randevu alma işlemleri içinde kullanılmaktadır.

4-ALO 182 MHRs Çağrı Merkezinden hekim randevusu alabilirsiniz. bunun için ALO 182 nolu telefonu aramanız yeterlidir.

MHRS Randevu Almak : Hastanelerde uzayan kuyruklar hem zaman kaybına neden olduğu gibi hem de hasta ve yakınlarının kuyruklarda beklemesi neticesinde sık sık kavga ve tartışmalara neden olduğu için hasta memnuniyetini düşürmektedir. MHRS randevu almak, randevu saatinizde muayene olmak demektir. Üstelik muayene saatinden 15 dakika önce hastaneye gelerek muayene olabiliyorsunuz. Bu yüzden MHRS randevu sistemini kullanarak çok kolay ve faydalıdır.

MHRS Vatandaş İşlemleri : Mhrs Romatoloji Randevu, Mhrs Nöroloji Randevu, Mhrs Onkoloji Randevu, Mhrs Hematoloji Randevu, Mhrs Enfeksiyon Hastalıkları Randevu, Mhrs İç Hasalıkları Randevu, Mhrs DahiliyeRandevu, Mhrs Tıbbi Onkoloji Randevu, Mhrs Deri ve Zührevi Hastalıkları Randevu, Mhrs Cildiye Randevu, Mhrs Dermatoloji Randevu, Mhrs Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Randevu, Mhrs Nükleer Tıp Randevu, Mhrs Beyin ve Sinir Cerrahisi Randevu, Mhrs Endokronoji Randevu, Mhrs Gastroentoroloji Randevu, Mhrs Psikiyatri Randevu, Mhrs Kardiyoloji Randevu, Mhrs Genel cerrahi Randevu, Mhrs Göz Hastalıkları Randevu, Mhrs Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Randevu, Mhrs Çocuk Cerrahisi Randevu, Mhrs Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Randevu, Mhrs Kadın Hastalıkları ve Doğum Randevu, Mhrs Kalp ve Damar Cerrahisi Randevu, Mhrs Kulak Burun Boğaz Randevu, Mhrs KBB Randevu, Mhrs Nöroşirurji Randevu, Mhrs Radyasyon Onkolojisi Randevu, Mhrs Ortopedi ve Travmatoloji Randevu, Mhrs Plastik Cerrahi Randevu, Mhrs Üroloji Randevu, Mhrs Yanık Tedavi Merkezi Randevu, Mhrs AMATEM Randevu, Mhrs Spor Hekimliği Randevu, Mhrs Tıbbi Genetik Randevu, MHRs sorgulama, MHRS Randevu iptali, MHRS Randevu sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

 

(Visited 242 times, 1 visits today)