Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, AEAH Doktor Çalışma Listesi

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, AEAH Doktor Çalışma Listesi. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu 

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Giriş, AEAH Mhrs Üyelik, AEAH Mhrs İptal, AEAH Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

AEAH MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

AEAH Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. AEAH MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

AEAH Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

  

Poliklinik Çalışma Saatlerimiz sabah 08:30 – 12:00 öğlen 13:15 – 16:15 arasındadır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. AADH Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indrebilirsiniz.

AEAH Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

TC Kimlik No” girilmesi  zorunludur. “Örnek No” veya “Kabul No” veya “Arşiv No” alanlarından sadece biri girilmelidir.

Hastane Yönetimi Kararı Gereğince, Yatan Hasta Tetkik sonuçlarının İnternet ten Yayınlanması Engellenmiştir.Bu Sayfada Sadece Poliklinik Müracaatlarınıza Ait Sonuçları Görüntüleyebilirsiniz !

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, 

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım.

Adres: Varlık Mahallesi, Kazım Karabekir Cd. Muratpaşa / ANTALYA

Tel: +90 242 2494400
Fax: 
+90 242 2494487
E-Mail: 
antalyaeah.iletisim@saglik.gov.tr

 Hastaneye Ulaşım
(Visited 11.900 times, 22 visits today)